![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgkH2nmcwBVRa6s1jbKTvyesrDQt7zu6SlzdoCV0L9wlhWrLqh4SDjs1usl34YVC-R-sKjEBmGxjB6Wt9yC3xKds4wGwuZbcqfxmHdnsI6BZl0oT4tcI7NE6M97a4nQCTde26HeDHzwcgk_tShrHnAt59UoldlOXUBxptrCNuLGnhTUsql1PpXCp4S/w640-h360/Untitled-1.jpg)
Στις σημερινές εκλογές για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων Ι.Δ.Α.Χ. στο Υπηρεσιακό Συμβούλιο του ΕΚΑΒ, η παράταξή «ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ Ι.Δ.Α.Χ. ΕΚΑΒ», έλαβε το 78% των ψήφων πανελλαδικά, καταλαμβάνοντας και τις 2 έδρες του Συμβουλίου.
Εκλέγονται Τακτικά Μέλη:
Ζαρειφόπουλος Αθανάσιος (ΕΚΑΒ ΑΘΗΝΑΣ)
Οψιμούλης Βασίλειος (ΕΚΑΒ ΝΑΥΠΛΙΟΥ)
"Ευχαριστούμε θερμά τους συναδέλφους που συμμετείχαν στη διαδικασία, αναγνωρίζοντας με την ψήφο τους την συνέπεια και την υπευθυνότητά μας" ανέφεραν ο κ. Ζαφειρόπουλος και ο κ. Οψιμούλης
Εκλέγονται Τακτικά Μέλη:
Ζαρειφόπουλος Αθανάσιος (ΕΚΑΒ ΑΘΗΝΑΣ)
Οψιμούλης Βασίλειος (ΕΚΑΒ ΝΑΥΠΛΙΟΥ)
"Ευχαριστούμε θερμά τους συναδέλφους που συμμετείχαν στη διαδικασία, αναγνωρίζοντας με την ψήφο τους την συνέπεια και την υπευθυνότητά μας" ανέφεραν ο κ. Ζαφειρόπουλος και ο κ. Οψιμούλης