![ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYqdv1favzerRPBgXrQj10A2Xzp0MZQHhvEOiO0ueDkIMaD7RWZhrxVV_dHvDpk4rKGsF1xKKkAc5tw6Y2YUBG7tHZ3FfCSUJOBUmG6S43yhHJliXn2GFGShWykKTmLAuLMYwq2sqm1XtiKeoBtp-bK-8F7hIxS29zJfYJ-F4I1X3cH5uHr6hv8H1aVOws/w640-h360/agios_loukas.jpg)
ΙΕΡΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥ ΙΑΤΡΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Από το Ιερό Μητροπολιτικό Παρεκκλήσιο Αγίου Λουκά του Ιατρού Ναυπλίου ανακοινώνεται ότι την προσεχή Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 θα τελεσθούν ο όρθρος και η νυχτερινή θεία Λειτουργία επί τη μνήμη του εν αγίοις πατρός ημών Νικολάου, επισκόπου Μύρων της Λυκίας. Οι ακολουθία του όρθρου θα ξεκινήσει στις 10 μ.μ. και η θεία Λειτουργία θα ολοκληρωθεί περίπου μισή ώρα μετά τα μεσάνυχτα της 6ης Δεκεμβρίου.
Εκ του Ιερού Ναού
Εκ του Ιερού Ναού